Ettevõttest

pilt2

Ettevõttest

Oleme olemas selleks, et anda oma klientidele kõige väärtuslikuma eelise– rohkem aega!

Ainult ühe hiireklõpsu, kõne või e-kirjaga võivad kõik teie ülesanded ja ettevalmistused saada tehtud, ning plaanid koostatud – jättes Teile rohkem aega selleks, millega Te tõeliselt tegeleda tahate.

Hoolitsedes teie tegevuste nimekirja eest, võime aidata teil leida tasakaalu perekonna, töö ning teiste eluaspektide vahel. Me mõistame teie aja väärtust ning oleme pühendunud sellele, et muuta Teie elu lihtsamaks. Pole tähtis kuivõrd lihtne või keeruline on Teie palve, Te võite loota meie kogenud töötajatele, kes leiavad kindlasti parima lahenduse. Me aitame Teid siis kui Te meid vajate kas Teie kodus või kontoris, virtuaalselt meie kontorist või hoopis väljasõitudel.  Pakume täiesti vahetut teenust ning oleme uhked selle üle, et õpime igat oma klienti personaalselt tundma ning saame seeläbi pakkuda võrreldamatult parimat teenust ja personaalset juhendamist.

Me aitame säästa aega!
BF LifeStyle Services võib anda Teile laiema valikuvabaduse kuidas veeta oma väärtuslikku aega, pakkudes teile isiklikku assistenti, kellele te võite usaldada kõik need asjad, mis võimaldavad teile nautida elu täiel rinnal. Millal iganes te midagi vajate, saatke meile lihtsalt päring telefoni, e-kirja või interneti teel ning see on samahästi kui tehtud. Helistage meile kui olete kodus, kontoris või puhkusel. Kus te ka ei ole, lubage endale lihtsamat elu!

Me aitame säästa raha!
Teenuseid, mida otseselt meie poolt ei pakuta, teostatakse meie hoolikalt valitud partnerite võrgustiku liikmete poolt – kvaliteetseid tooteid ja teenuseid pakkuvate müüjate ja teenusepakkujate andmebaas, kes vastavad meie rangetele tulemuslikkuse nõuetele. Need partnerid jagavad meie pühendumist teenindamisele ning on läbinud ulatusliku taustauuringu, et olla kindel et meie kliendid saavad ainult parima. Oleme oma pakkujate võrguga kokku leppinud head soodustused, mille me otse Teile edasi anname. Meie liikmed ei maksa kunagi kõrgemat tasu meie kaudu leitud müüja eest kui sellesama müüjaga otse kontakteerudes. Tegelikult saavad meie liikmed erilise kohtlemise osaliseks, kuna neil on ligipääs suurele hulgale teenustele ja toodetele. Sinna hulka kuuluvad soodustused kodu, transpordi, meelelahtuselt ja teistelt elustiili teenuste pakkujatelt.

Oleme valmis aitama oma kliente kõiges – alates igapäevastest toimetustest, kuni kõige erilisemateni. Võtame vastu kõik klientide tellimused eeldusel, et need on seaduslikud ja moraalsed.

Töötame 24/7
Kontakt: info@bfservices.ee ja telefonil +372 53 400 756

Küsi hinnapakkumist siit

Pakume ettevõtetele ja organisatsioonidele kaasaegseid, paindlikke juhtimis- ja äritugiteenuseid ning personaalset assisteerimist eraisikutele.